EHEIM в Украине

Тематический интернет магазин продуктов EHEIM


Баннер

Нове керівництво в EHEIM (09/14/2016)

 

Дірк Генріх був призначений 1 вересня 2016 в якості головного виконавчого директора в групі компаній EHEIM.

EHEIM є однією з провідних компаній в світі в акваристиці, а також є активним учасником в аерокосмічному і комерційному будівництві. Дірк Генріх посідатеме місце Арміна Лучковскі, який залишає посаду головного директора в кінці року. Він служив в якості тимчасового керуючого після смерті засновника групи EHEIM Гюнтера Ехайма.

Разом з Дірком Генріхом вступає на пост досвітчений сімейний підприємець. Він має багаторічний досвід роботи в області проектування, виробництва і управління інвестиціями і працював з 1985 року в різних посадах: спочатку в якості менеджера з продажу в блоці промислового обладнання великого німецького автомобільного постачальника.

dirk henrich 09.2016

"Я з нетерпінням чекаю нових завдань і співпраці з колегами з групи компаній EHEIM і хочу дотримуватися сімейної підприємницької традиції засновника Гюнтер Ехайма" каже Дірк Гайнріх. "При цьому ми розраховуємо на розвиток нашої компанії, наших співробітників і EHEIM-типових послуг високої якості та стандартів. Задоволення наших клієнтів у всіх цих сферах має завжди вищий пріоритет” доповнює Дірк Гайнріх.

EHEIM перетворив головний бізнес акваристики останнім часом в розподіл децентралізованої допомоги. У логістиці також були внесені зміни. Внесені зміни показали поліпшення надійності доставки від 95 до рівня 99 відсотків.

З процесом реструктуризації EHEIM відкрив нові сегменти ринку в сегментах садовий ставків, харчування і догляд за водою. Запуск на цих ринках пройшов як і очікувалося, що в черговий раз доводить стійкість EHEIM. В цілому, компанія налаштована таким чином, що може вступати в міжнародні партнерства і інвестиції.