EHEIM в Украине

Тематический интернет магазин продуктов EHEIM


Баннер

World Branding Awards 2017

 

 world branding award eheim 2 2017

21 червня 2017 року EHEIM був нагороджений як "Бренд року" на престижній "World Branding Awards". Блискуча церемонія нагородження відбулася у Палаці Гофбург у Відні.

Метою "World Branding Awards" є визнання брендів у галузі догляду за домашніми улюбленцями і тваринами. Разом з іншими 92 марками з 35 країн EHEIM був удостоєний нагороди "Бренд року" на церемонії Animalis.

Серед національних та міжнародних лауреатів нагород були різні виробники харчування та товарів для тварин, а також власники магазинів домашніх тварин. Крім того, чотири неприбуткові організації з захисту тварин також були серед переможців.

Разом з EHEIM ще три інші німецькі компанії були отримали нагороду "Бренд року". Керівний директор Ібрахім Мефіре Коуту прийняв цей приз. Він підкреслив глобальну важливість EHEIM у водному секторі та високо оцінив довіру та співпрацю зі своїми клієнтами, не тільки в Німеччині, але й по всьому світу. Він також подякував співробітникам EHEIM, додаючи" те, що EHEIM все ще така шанована, успішна компанія, і зараз була визнана "брендом року", це завдяки, перш за все, їхньому професіоналізму та відданості.

Нагороди Animalis "Бренд року" віддають належне досягненням брендів у сфері домашніх улюбленців та інших тварин по всьому світу. Переможці вибираються за допомогою трьох
різних методів: оцінка бренду, дослідження споживчого ринку та онлайн голосування громадськості. Голоси споживачів складають до 70 відсотків від остаточної оцінки, тобто бренди-переможці повинні будувати міцні стосунки зі своїми клієнтами, щоб виграти. Понад 60 тисяч любителів тварин з усього світу проголосували за більш ніж 800 брендів з 35 країн.

Нагороди представляються Світовим брендінговим форумом (WBF) - зареєстрованою, всесвітньою неприбутковою організацією. Його цілі та заходи спрямовані на підвищення
стандартів брендінгу на користь як галузі, так і її споживачів. WBF розробляє, управляє та підтримує широкий спектр різних програм, включаючи дослідження, розробку, освіту, визнання, співробітництво, розширення, а також займається організацією та спонсорством різних навчальних програм та співпрацює з провідними університетами та музеями.