EHEIM в Украине

Тематический интернет магазин продуктов EHEIM

Баннер

aquaforest

 

 

Продукти ТМ AQUAFOREST вже в продажу.

Зацікавлених осіб просимо робити замовлення по телефону або на поштову скриньку.

тел. 098-323-78-12, 095-027-13-90, 063-021-14-37

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Приносимо вибачення за незручність такого шляху замовлення, це тамчасово, в короткі терміни це буде виправлено.

Практично на викінченні нова версія нашого сайту де будуть представлені всі продукти ТМ EHEIM, AQUA-NOVA, AQUAFOREST на одному торговому майданчику.

Також запрошуємо до співпраці всіх заінтересованих суб'єктів підприємницької діяльності зацікавлених в продажі продуктів ТМ AQUAFOREST.

Для зручності по запиту ми надаємо інформацію для публікації:
Якісні фото продуктів
Базові описи продуктів
Торгові каталоги PDF
Данні по розмірам, вазі, штріх-кодам, кодам  УКТ ВЭД
Прайс-лист
При потребі надамо паперовий каталог

Роздрібний прайс-лист для ознайомлення. Ціни вказані в грн

Тара Розница
Морская соль
Probiotic Reef Salt http://aquaforest.eu/en/product/probiotic-reef-salt/ kg 5 749
kg 10 1238
kg 22 2240
Probiotic Reef Salt Box http://aquaforest.eu/en/product/probiotic-reef-salt/ kg 25 2384
Reef Salt http://aquaforest.eu/en/product/reef-salt/ kg 5 531
kg 10 858
kg 22 1597
Reef Salt Box http://aquaforest.eu/en/product/reef-salt/ kg 25 1699
Sea Salt http://aquaforest.eu/en/product/sea-salt/ kg 5 397
kg 10 656
kg 22 1210
Sea Salt Box http://aquaforest.eu/en/product/sea-salt/ kg 25 1290
Пробиотики и нитрификация
Bio S http://aquaforest.eu/en/product/bios/ ml 10 237
ml 50 646
Pro Bio S http://aquaforest.eu/en/product/probios/ ml 10 237
ml 50 646
Pro Bio F http://aquaforest.eu/en/product/probiof/ g 25 253
-NP Pro http://aquaforest.eu/en/product/np-pro/ ml 10 237
ml 50 646
ml 2000 525
Добавки и продукты для кораллов
AF Amino Mix http://aquaforest.eu/en/product/af_amino_mix/ ml 10 237
ml 50 646
AF Build http://aquaforest.eu/en/product/af_build/ ml 10 237
ml 50 646
AF Energy http://aquaforest.eu/en/product/af_energy/ ml 10 237
ml 50 646
AF Vitality http://aquaforest.eu/en/product/af_vitality/ ml 10 237
ml 50 646
AF Phyto Mix            http://aquaforest.eu/en/product/af_phyto_mix/ ml 100 310
AF Power Food http://aquaforest.eu/en/product/af_power_food/ g 20 346
Ricco Food http://aquaforest.eu/en/product/riccofood/ g 30 346
Garlic Oil http://aquaforest.eu/en/product/garlic-oil/ ml 10 237
ml 50 646
Fish V http://aquaforest.eu/en/product/fishv/ ml 10 237
ml 50 646
AF Pure Food http://aquaforest.eu/en/product/af-pure-food/ g 30 346
AF Life Source http://aquaforest.eu/en/product/af-life-source/ ml 500 605
ml 1000 1088
AF Calanus http://aquaforest.eu/en/product/af-calanus/ g 15 410
g 30 733
Микроэлементы
Iodum http://aquaforest.eu/en/product/iodum/ ml 10 214
ml 50 563
Strontium http://aquaforest.eu/en/product/strontium/ ml 10 214
ml 50 563
Fluorine http://aquaforest.eu/en/product/fluorine/ ml 10 214
ml 50 563
Kalium http://aquaforest.eu/en/product/kalium/ ml 10 214
ml 50 563
Iron http://aquaforest.eu/en/product/iron/ ml 10 214
ml 50 563
Micro E http://aquaforest.eu/en/product/microe/ ml 10 214
ml 50 563
Концентрированные компоненты
Component 1+, 2+, 3+, 3x5L http://aquaforest.eu/en/product/components-strong/ ml 15000 1590
Component A  http://aquaforest.eu/en/product/componenta/ ml 200 214
ml 2000 858
Component B  http://aquaforest.eu/en/product/componentb/ ml 200 214
ml 2000 858
Component C  http://aquaforest.eu/en/product/component-c/ ml 200 214
ml 2000 858
Ca Plus http://aquaforest.eu/en/product/ca-plus/ ml 200 214
ml 2000 858
Mg Plus http://aquaforest.eu/en/product/mg-plus/ ml 200 214
ml 2000 858
KH Plus http://aquaforest.eu/en/product/kh-plus/ ml 200 214
ml 2000 858
Calcium http://aquaforest.eu/en/product/calcium/ g 850 301
g 4000 973
Magnesium http://aquaforest.eu/en/product/magnesium/ g 750 237
g 4000 973
KH Buffer http://aquaforest.eu/en/product/kh-buffer/ g 1200 301
g 5000 973
Reef Mineral Salt http://aquaforest.eu/en/product/reef-mineral-salt/ g 400 186
g 800 301
g 5000 973
Components Strong http://aquaforest.eu/en/product/components-strong/ ml 4x75 726
Фильтрирующие материалы
Carbon http://aquaforest.eu/en/product/carbon/ ml 500 253
ml 1000 410
ml 5000 1843
Life Bio Fil http://aquaforest.eu/en/product/life-bio-fil/ ml 1200 483
ml 5000 1946
Phosphate Minus http://aquaforest.eu/en/product/phosphateminus/ ml 500 438
ml 1000 790
ml 5000 3514
Zeo Mix http://aquaforest.eu/en/product/zeomix/ ml 1000 346
ml 5000 1370
Demineralization Resin http://aquaforest.eu/en/product/demineralization-resin/ ml 1000 646
aquascaping
AFix Glue http://aquaforest.eu/en/product/afix_glu/ g 110 346
AF Poly Glue http://aquaforest.eu/en/product/af-poly-glue/ ml 600 675
Stone Fix http://aquaforest.eu/en/product/stonefix/ g 1500 346
kg 6 1158
otzyw
AquaTerraShow Баннер 300x150 Участники РУС